“Kushedi sa njerëz do kisha bërë për vete” (përveç Mevlanit kuptohet)/ Ledjana zbulon dëshirën e veçantë


Ledjana Prenga është një nga konkurrentet më të komentuara të momentit. Ajo është shumë aktive në Instagram ku publikon foto të ndryshme.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku tregon me lente dhe krahas saj shprehet se, nëse do të kishte sytë si në foto kushedi sa njerëz do të kishte bërë për vete.

Atë shpesh herë e kanë a.kuzuar se përdor shumë photoshop. E në një foto të postuar së fundmi ka vepruar kështu me të vërtetë.

Ajo ka ndryshuar ngjyrën e syve duket e bërë të gjelbërt dhe shkroi:

“Sikur ti kisha sytë vërtet kshu, kushedi sa njerëz do kisha bërë për vete 😝😁”, shkruan Ledjana në foton e saj e cila ka marrë shumë komente në rrjetet sociale.

Leave a Reply