‘Kush je ti që më ngaсmon nuѕen, është…’/ Ja video kur Andi bënte shееrr për Tean, ndërsa kjo e ‘tradhtonte’


Tea i befasoi të gjithë, pas publikimit të fotove intime me Beartin, ndërkohë që në emisionin Për’Puthen bënte sikur ishte e dashuruar me Andin.

Siç duket vajza bëntë lojë të dyfishtë, ndërsa Andi e donte seriozisht, saqe bënte edhe sh err për Tean.

Kur Andi i dytë, një djalë nga Kosova, u fut në emision, ai nisi të ngac monte Tean. Kjo solli reagimin e a shpër të Andit 1, i cili tha se Tean e kishte nuse dhe dashurinë e jetës.

“Unë kam rënë dashuri kokë e këmbë me Tean, unë e konsideroj Tean jetën time, tash kush je ti të vish në njëfarë mënyre të ngacmosh nusen time, kur unë e ndjej që e kam nuse”, tha Andi./ Gazeta SHQIP

Leave a Reply