Kush e рriste? Мelisa publikon këngën e saj të parë dhe duket më “nхehtë” ѕe kurrë (VIDEO)


Melisa ka publikuar projektin e saj të parë muzikor “U kry” ku shfaqet më seksi se kurrë.

Pavarësisht se në nisje të “Për’puthen” ajo u shpreh se adhuronte kërcimin, dhe e quante veten balerinë, Melisa duket se paska pasur një talent të fshehtë, këngën.

Teksa prezanton ndjekësit e saj në Instagram me këngën e re, Melisa tregon se po e priste realizimin e kësaj ëndrre prej 7 vitesh, ndërsa më në fund kishte ardhur dita ta bënte realitet.

“Faleminderit te gjithe mbeshtetesve te mi 🤍Ju premtoj te gjitheve qe do punoj shume fort per te arritur sa me lart ne muzike ❤️ Stay Tuned se ky eshte vetem fillimi 🧨”- shkruan Melisa ndër të tjera. /albeu.com/

Leave a Reply