“Kur më thonë të vendosi maskë” – Enca shokon me veprimin, vendos të brendshmet në fytyrë


Enca po qëndron në DubaiKëngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhiu po qëndron për pushime në Dubai, nga ku po sjell foto të shumta.Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi ku ka habitur me gjestin që ka bërë.Encës i është kërkuar ta vendosë maskën për t’u mbrojtur nga K0VID, por ajo ka gjetur një zgjidhje tjetër për ta mbuluar gojën dhe hundën.Përmes një postimi në Instagram, Enca ka treguar se në vend të maskës ka vendosur të brendshmet.

“Kur më thoni që të mbajë maskë mbrojtëse”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Leave a Reply