‘Kujdes me përballjet në punë’, Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi


Dashi

Do te gjeni nje ambjent te ri qellimesh dhe bashkepunimesh duke lene pas dore disa qellime ekonomike e materiale qe ju kane bllokuar mendjen dhe fushe-pamjen

Demi

Ka ardhur koha te çlironi veten tuaj dhe roberit tuaj. Nuk mund ti mbani dot me me force dhe pretime. Eskalibur eshte ne doren e atyre qe duan te çlirohen nga ju

Binjaket

Do te shpetoni nga nje marredhenie mbytese apo institucion i erret qe ju ka mberthyer me rregulla dhe detyrime. Kujdes ne nje perballje qe do beni me nje kundershtarin tuaj ne pune

Gaforrja

Pavaresisht njerzve te forte qe po perballen me ju ,te gjithe ne nje moment duan pak dashuri dhe afrimitet Kete do ta shfrytezoni per te afruar e zbutur egersirat shpirterore dhe morale

Luani

Çdo gje perball jush eshte e kunderta juaj. Te gjithe planetet i keni ne kundershtim. Bota tashme nuk rrotullohet rreth jush. Shpetoni ate qe keni me te rendesishme, emrin dhe respektin

Virgjeresha

Shume rendese e forte ne perditeshmerine tuaj. Ju nuk mund te perballeni me shume pune njeheresh dhe me shume hapje te reja. Ju pret nje kaos shpirteror dhe social nese nuk keni prane njerezit e duhur

Peshorja

Jeni ne nje moment shume rigjenerues dhe krijues. Diplomacia dhe harmonia qe kerkoni i ben gjerat me te pranueshme, pasi era e ndryshimeve kerkon njerez dhe mirkuptim

Akrepi

Zinxhiret e se kaluares me kerkesat dhe kuçedrat e pashpirt kane dal ne gjueti dhe duan t’ju marrin edhe nje here nen regjimin e tyre. Do ju duhet te jeni shume mendjehapur per tu çliruar

Shigjetari

Nje ide e re do ju çlirojë sot apo ne vazhdim te dy javeve nga nje pune e veshtire apo nga nje person shume kerkues ndaj jush dhe qe merr cdo gje nga ju

Bricjapi

E keni lene pas dore disi jeten personale dhe tashme ajo do ju kthehet ne nje dominuese dhe kerkuese per te gjitha boshlleqet qe i keni lene duke ju uleritur ne koke

Ujor

Gjashte planete ne shenjen tuaj dhe kjo do te thote shume. Gjithe sistemi diellor eshte aty mjafton te perdorni si duhet forcën e universit dhe te mos lejoni te tjeret t’ju drejtojne

Peshqit

Shume periudhe e ngarkuar shpirterore. Shume energji dhe shume bllokim i cili vjen nga nje Dem zoterues i cili eshte krijesa me e forte brenda jush dhe eshte kthyer ne parazit i energjise tuaj

Leave a Reply