‘Kr imi perfekt nuk ekziston…’ / Tea reagon pas daljes së fotove duke u puthur me Beartin


Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi janë çifti më i ri i shoëbiz-it, të cilët konfirmuan romancën e tyre ditën e djeshme duke bërë bujë të madhe në rrjet. Pak ditë pasi doli e “përputhur” me Andin nga emisioni “Për’Puthen”, Tea dhe partneri i saj (gjithashtu ish-konkurrent në emision), konfirmuan lidhjen duke i shokuar të gjithë.

Së fundmi një reagim ka ardhur nga Tea.

Ajo shkruan:

“Krimi perfekt nuk ekziston. Ose t’i vetëm lë prova sepse do që të kapesh”.

Mesa duket Tea nuk është penduar për asgjë që bërë.

Ndërkohë postimin e saj e ka shoqëruar me një foto me dëborë, ku duket se po kalon pushimet me Beartin.

Leave a Reply