Konfirmon lidhjen me modelen italiane Robert Berisha dhe dhuron pamje me рullë të kuqее


Jeta private e Robert Berishës ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave që pas ndarjes së tij nga Nora.

Roberti është përfolur shpeshherë për lidhje me vajzat e showbizit që pas ndarjes nga Nora, ndërsa këtë herë një video e postuar nga ai ka shuar të gjitha dyshimet duke zyrtarizuar lidhjen e tij.

Këngëtari shfaqet duke darkuar me modelem italiane, Maria Bove. Roberti shihet duke filmuar Marian, e cila po rregullohet para se të bëjë foto dhe duke qeshur i kërkon këngëtarit të presë. “Jo prit të bëhem gati”, i thotë Maria.

“Ti je gjithmonë gati, oh Zot”, dëgjohet duke thënë Roberti duke e komplimentuar kështu modelen. Ndërsa bukuroshja ka postuar një vido duke dhuruar puthje pasjonante me Robertin. Duke treguar se Roberi nuk është më ‘single’ dhje se ata tani më janë çifti më i ri i showbizit

Leave a Reply