“Kjo më bën të lumtur…”, Loredana befason dhe thotë fjalët më të ëmbla për Mozzik (Foto)


Loredana dhe Mozzik tashmë janë sërish bashkë dhe nuk po përpiqen që ta mohojnë këtë fakt. Fotot e tyre në rrjetet sociale e tregojnë më së miri. Por Loredana ka vulosur diskutimet me një postim që ka bërë në Instastory.

Ajo ka publikuar një fotografi të Mozzik-ut bashkë me Hanën nga pushimet në Dubai, krahas së cilës ka shkruar: “Kjo më bën të lumtur. Babai më i mirë.” Përveç dashurisë, është dhe muzika që e ka bashkuar dyshen më të suksesshme të momentit.

Leave a Reply