Këtu dimër e acar, vajzat shqiptare bëhen çokollatë në Dubai (FOTO)


Vetëm pak ditë më parë Shqipëria u godit nga rryma të ftohta dhe rreshje dëbore.

Por disa prej vajzave të ekranti shqiptar e gjetën zgjidhjen duke u “arratisur” vendeve të nxehta dhe luksozë si Dubai dhe në Instagram u rikthyen fotot me bikini që “ngritën” temperaturat edhe në vendin tonë.

Përtej vëmëndjes së mijëra ndjekësis që vajzat gëzojnë në Instagram, nuk kanë kaluar pa marrë edhe vëmendjen e mediave rozë.

Në fotogalerinë e mëposhtme do të gjeni fotot e Luana Vjollcës, Kejvina Kthellës, Roza Latit dhe Belinda Dragotit që shijuan diellin me rroba banje në Dubai, kur në Tiranë qytetarët u mbërthyen me shall e kapuç./albeu.com/

Leave a Reply