Këngëtarja shqiptare habit me deklaratën e fundit,“E dua partnerin mysliman sepse bëhen ѕуnet”


Këngëtarja vlonjate, Romina Aliaj ka qenë e ftuar së fundmi në EXPULS në Rtv Ora. Ndër të tjera gazetari i emisionit, i përmendi një detaj mjaft të komentuar në kamera, faktin që ajo dëgjon sure përpara gjumit.

Ajo tregoi se i dëgjon dhe se është myslimane, por jo praktikante e rregullt e fesë. Më pas, gazetari reagoi duke i thënë se në shtëpinë e saj ka një maçok e jo të dashur, ajo tha:

”Nuk kam fat në dashuri, nuk kam një përgjigjie. Tek partneri vlerësoj shumë pastërtinë tek një mashkull, sidomos myslimanët se ata bejnë kështu , lahen 5 herë në ditë, pse jo janë dhe të bërë sy-net“, tha Romina./Blic

Leave a Reply