Këngëtarja e famshme nxjerr fotografi nga dasma e saj më 1992

Vazhdon të jetë e dalluar si për zërin e saj ashtu edhe në jetën private.

Remzie Osmani mbetët një emër i dalluar në shumë aspekte, andaj edhe shpesh qëndron në krye të mediave rozë.

Pasi që shumë momente qëndron afër ndjekësve të saj, ajo nuk ndalet duke publikuar imazhe të shumta.

Këtë herë, në fotografinë e bukur ajo shihet se sa madhështore ka qenë e rregulluar në ditën më të rëndësishme të jetës.

‘Në vitin 1992 dita e martesës time, dhe më shumë ka njerëz andej kah oborri’, ka shkruar në postim këngëtarja.

Leave a Reply