Kënga e reperit shqiptar bëhet hit në TikTok dhe s’i rezistoi as Gianluca Vacchi


Nëse jeni përdorues të TikTok me shumë mundësi keni dëgjuar teksa freestyle i Don Xhonit është bërë viral. Ky freestyle mori famë të menjëhershme kur reperi e këndoi në emisionin e Meriton Mjekiqit dhe përfundoi në TikTok dhe në faqen me mbi 3 milionë ndjekës të Ellen Tv Show në Instagram.

Së fundmi, ka qenë ylli i Instagramit, Gianluca Vacchi që ka bërë një sfidë me freestyle-in e reperit shqiptar. Videoja ka marrë me mijëra pëlqime dhe komente, ndërsa s’kanë munguar as ata që kanë bërë tag Don Xhonin.

Leave a Reply