Kënga e parë po bën “namin”, poor ge-tat e gri-sura të MeIisës marrin vëmendjen /Video


Pasi bëri namin në “Përputhen”, Melisa po e përdor me zgjuarsi famën e saj.

Menjëherë pasi hoqi dorë nga për të kërkuar të dashur publikisht, ish-konkurrentja fshiu çdo gjurmë të programit nga rrjetet sociale dhe publikoi këngën e saj të parë “U kry”. Për vetëm pak orë kënga ka arritur më shumë se 600 mijë klikime dhe Melisa po ja “ndjen erën” karrierës si këngëtare.

Pasi dëgjuan e shpërndanë këngën, rrjetit nuk mund t’i shpëtonte një detaj. Melisës i janë gri-sur ge-tat dhe kamera e ka kapur mjaft qartë.

Kujtojmë se Melisa është në “vëzhgim” nga publiku pasi dysh0het për lidhjen me Andin të cilën të dy e kanë mohuar, por pas skandaIeve që pIasën në “Përputhen” nuk është e lehtë të besohen./albeu.com/

Leave a Reply