Kapen mat Mevlani dhe Ledjana/ Ai po mban koncerte dhe Ledjana e ruan nga pas, ja pamjet teksa kërcejnë mes njerëzve


Lediana ishte vajza e parë me fat që Mevlani i dedíkoi një këngë me emrin e saj. Që në takimin e parë që ata patën bashkë, Mevlani realízoi një këngë për brunen bukuroshe që u prit mjaft mirë nga publiku.

Mirëpo kjo këngë tashmë është kthyer në një “mollë shérri” mes Mevlanit dhe Ledjanës. Para pak kohësh, Antonela i kishte blerë edhe një mikrofon Mevlanit, që ai t’i dedíkonte dhe asaj një këngë, por Lediana dha një ul timatum.

Kjo e fundit i tha Mevlanit që asnjë vajze tjetër, sidomos Antonelës, të mos i dedíkojë këngë siç bëri me të.

“Nëse ti i bën këngë Antonelës, unë e lë fare emisionin”, e paralajmëroi kohë më parë Ledjana Mevlanin.

Që nga ajo periudhë mes dyshes ka pasur kontrédikta të shumta për vetë faktin se në mes të tyre hyri një i tretë. Nga ana tjetër duket se pëlqimi mes tyre sa vjen dhe rritet.

Së fundmi në rrjet është përhapur një video ku Mevlani këndon këngën dedikuar Ledianës, e cila e shoqëron në koncert

Leave a Reply