‘Ka vendosur burri’, Jonida jep lajmin e bukur: Do bëj dhe një vajzë

Jonida Vokshi është nënë e një vajze me emrin Emi dhe vogëlushja është shumë me fat sepse mami dhe babi kanë menduar ta bëjnë edhe me motër e vëlla. E ftuar mbrëmjen e sotme në “Kurthin e Piter Panit”, Jonida u pyet nga një prej fëmijëve: Kur do ta bësh djalin?

Aktorja tha se për këtë ka vendosur Besniku, i cili dëshiron të bëjnë edhe një vajzë e më pas djalin.

“Për këtë gjë ka vendosur burri për mua sepse më ka thënë do bëjmë dhe një vajzë dhe i treti do jetë djalë. Kështu që burrat vendosin.

Leave a Reply