Ka nje djale me te! Bora Zemani tregon hapur sekretet: ‘Kjo është arsyeja që u ndava nga Vini’


Të gjithë ata që e kanë njohur nga ekrani Bora Zemanin dhe Vin Velin, pa dyshim që e kanë konsideruar si një prej çifteve më të simpatike të showbiz-it. Por, për fat të keeq, Megjithëse nuk kanë qenë zyrtarisht të martuar, Bora dhe Vini pas shumë viteve bashkë, jane nd_are tashme prej 2 vitesh

Prindërit e Arborit, i cili para pak kohësh festuar ditëlindjen e tij të 5-të, megjithëse si fillim e mohuan k_rizën në çift, “luajtën” me publikun herë duke lënë të kuptohet se janë bashkë e herë sikur janë të nd_arë, më në fund kanë konfirmuar lajmin e nd_arjes përfundimtare. Bora tha se nuk ka qenë asnjëherë e martuar dhe se thjesht ka patur një lidhje dashurie me Vinin, një lidhje të cilës i ka ardhur fundi.

E nga cmuar , Bora ka mohuar kategorikisht zërat për një tr adhëti të mundshme mes tyre, si dhe ka sqaruar se vazhdon të ketë një marr_dhënie korrekte me babain e djalit të saj, por që nuk janë miq. Bukuroshja e ekranit të vogël ka sqaruar po ashtu se nuk ia kanë shpjeguar akoma nd_arjen Arborit pasi është ende i vogël.

Leave a Reply