KA KOHË QË JANË NDARË POR KY DETAJ MERR VËMENDJEN MË TË MADHE TE NORA DHE ROBERTI

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë një emër shumë i dashur për publikun shqiptar.

Ajo është komentuar shumë herë edhe për jetën e saj private, ku vëmendjen më të madhe e mori ndarja me Robert Berishën, shkruan GazetaBlic.

Nora dhe Roberti me sa duket vazhdojnë të kenë raporte shumë të mira shoqërore, shkak kjo edhe vajza e tyre, Renee.

Kjo u bë e ditur përmes rrjeteve sociale, pasi dyshja ende percjellin njëri-tjetrin në Instagram./Blic/

Leave a Reply