Ka biznese dhe është 31 vjeç/ Ky është shqiptar që po kërkon nuse: Ana më pëlqen nga trupi


Ervis Kurti është një tjetër hyrje e re në Për’puthen. Ai është 31 vjeç, jeton në Tiranë, ku menaxhon një biznes dhe është me origjinë nga Dibra. Ai zbuloi emrat e vajzave që i kanë bërë më shumë përshtypje.

“Nga tipi, komunikimi e sjellja jam në dy zgjedhje. Është Ana, e mirë fizikisht dhe mënyra si komunikim. Zgjedhja e dytë është Jasmina, është goxha simpatike dhe më pëlqen mënyra si flet, është e pre rë”, tha Ervisi.

Por Ana duket se po e drejtonte nga Antonela duke i treguar se ajo ka shprehur pëlqimin për meshkujt e mëdhenj në moshë, ndërsa më pas bëri batutë duke thënë: “Shyqyr na erdhi një kacurrels.”

Leave a Reply