K0VIDI i mori babanë disa ditë më parë, rrë qeth me fjalët Çiljeta: O Zot më jep fuqi ta pranoj


Babai i Çiljeta Xhilagës hu mbi jetën disa ditë më parë pas një be teje disa ditor me K0VID. Ai po trajtohej në spitalin “Shefqet Ndroqi”, por fatke qësisht nuk arriti ta fitonte lu ftën me virusin tinëzar.

Lajmin e tr ishtë e ka konfirmuar edhe Çiljeta, që ka bërë një postim zemërthyes në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka postuar përsëri në llogarinë e saj në Instagram dhe kësaj rradhe ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një mesazh shumë të vlefshëm për jetën.

“Zot, më dhuro qetësi për të pranuar gjërat që nuk mund t’i ndryshoj, gux imin për të ndryshuar gjërat që mundem dhe mençurinë për të njohur ndryshimin”– janë fjalët e saj.

Leave a Reply