K0VIDI i merr jetën në moshën 41-vjeçare mësueses nga Rrësheni, postimi prekës: Na këpute shpirtin


Ka ndë rruar jetë si pasojë e inf ektimit nga K0VIDI mësuesja nga Rrësheni Manjola Pepkolaj (Nikolli). Mësuesja që ka edukuar qindra nxënës është ndarë nga jeta në moshë fare të re, 41-vjeç, pas si mptomave të rënda si pasojë e inf ektimit me K0vid.

Lajmin për këtë hu mbje të madhe të parakohshme e japin familjarë të saj, ndërkohë që Manjola ishte nënë e një vajze.
Postimi i xhaxhait të saj:

Me hidherim te thelle njoftojme ndarjen e nga jeta sonte te Mesuse Manjola Preng Pepkolaj ( Nikolli ) ne moshen 41 vjec, e cila nuk e fitoj dot betejen me semundjen e shekullit, duke na lene ne pikellim babain dhe Nenen e saje Prengen dhe Mriken, vellain Andin dhe motren Majlinda, vajzen e saje Livja dhe bashkeshortin Nikolin, kusherinjete, te gjithe njerezit e afert, koleget, nxenesit e saje qe aq shume e deshen .

Lamtumire shpirti i Xhaxhit qe me kepute shpirtin. Shpirti yt u prehte ne paqe..!

Leave a Reply