Juli kërkoi rikthimin e Teas në ‘Përputhen’ por pergjigja qe morri na la pa fjale!


Ka disa muaj që është larguar nga “Përputhen”, por Tea vazhdon të jetë një nga vajzat më të komentuara, sidomos së fundmi pas ndarjes së papritur nga Bearti.

Megjithatë ka djem që duan rikthimin e saj në “Përputhen” dhe një prej tyre është Juli.

“Do futeshe prapë?”, e pyet Juli Tean. “Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, ia kthen ajo duke treguar se nuk ka ndërmend t’i rikthehet programit.

Leave a Reply