Juli i thotë Sarës lexo Abetaren/ Ajo ja bën 8 me 2: po lexoj përse burrat martohen me k*çkat unë


Debati mes Julit dhe Sindit ishte më i diskutuari në “Përputhen” gjatë javës së kaluar duke marrë një vëmendje të madhe edhe në media e rrjete sociale.

“Je si Vaj Borshi, esktra i virgjër”, i tha Juli Sindit, e cila u ofendua nga ky koment. Sindi shpërtheu ndaj konkurrentit e madje te ntoi të god ist e dhe Mevlanin.

Në “Përputhen Prime”, Sindi dhe Juli i kërkuan falje njëri-tjetrit duke shuar sherrin. Dje Juli ka dhënë një koment të rradhës, por nuk mori reagim si i Sindit.

“Cili është libri yt i preferuar?”, ishte pyetja drejtuar Sarës, por përgjigjen e dha Juli. “Abetarja”, tha ai.

Sara: Abetarja? Jo Juli!

Juli: Jo e kisha fjalën që me kaq shumë muzikë që ke bërë, mos nuk ke lexuar këto kohët e fundit.

Sara: Jo madje kam lexuar dhe po lexoj vëllimin e dytë të librit që kam nisur. Kam lexuar pse meshkujt duan ku*kat. Ndërhyn Ana: Po ti Juli pse mendon se ajo nuk lexon libra? Juli: Jo moj jo e thashë kështu, ku di unë lexon apo s’lexon ajo, unë nuk e njoh.

Leave a Reply