Juli i tha më tha mamaja që je e virgjër si vaj Borshi, Sindi reagon prapë: Pse ma nxirrni të mirën nga hundët


Në puntatën e djeshme të “Përputhen”, Sindi br akti si studion pas një debati me Julianin. Ky i fundit bëri një koment duke u shprehur se mamaja i kishte thënë se Sindi është “Si vaj Borshi”.

“Ky është koment s*ksist, mbylle gojën, mos guxo t’i bësh më këto komente para një femre. Atë vajin e Borshit ta tregoj unë ty. More vesh?! Kërko falje”, i tha Sindi dhe kërkoi largimin e Julianit nga emisioni.

Pas ngjarjes së djeshme, Sindi ka reaguar për herë të parë sot në rrjete sociale. Ajo ka postuar videon e edituar nga një fanse ku në sfond është kënga e Getinjos.

“Per njerezit qe cdo t’mire qe ma kan bo ma kan nxjerr per hune”, është një pjesë e tekstit, me të cilin Sindi siç duket do të japë një mesazh

Leave a Reply