Jasmina i tha që nuk ka stil, Sindi e nxjer bllof që i ka kopjuar veshjen!

Zënkat e kunjat mes konkurrentëve të ‘’Për’puthen’’ edhe pas daljes nga programi nuk kanë të ndalur.

Kësaj radhe plasi keq mes Sindit dhe Jasminës.

Ishte kjo e fundit, e ftuar në një program televiziv që përmendi emrin e Sindit në pyetjen se kush nga vajzat e programit vishej më keq.

Menjëherë pas kësaj nuk ka munguar reagimi i Sindit, e cila përmes rrjeteve sociale ka nxjerrur ‘’Blof’’ Jasminën duke i publikuar një fotografi ku shihej me fustanin e njëjtë që Jasmina kishte veshur atë ditë, që sipas saj e kishte veshur që në dhjetor./party

Leave a Reply