Janë zënë ѕhumë herë рër çunat/ Jasemina flet për Sarën: Ajo ëѕhtë me hënë, dikur рija kafe me të…


Pak kohë më parë një debat i as hpër nisi mes dy vajzave të ‘Përputhen’, Jasminës dhe Sarës, pasi kjo e fundit doli me Andin.

Konkurrentet nuk lanë gjë pa i thënë njëra-tjetrës dhe që nga atëherë marrëdhënia e tyre është krisur.

Ditën e sotme Jasmina ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit. Këta të fundit e kanë pyetur në lidhje me Sarën. “A pi kafe me Sarën?”, e ka pyetur një ndër ta. Jasmina ka treguar se dikur pinin, por tani jo më.

Leave a Reply