Ja si dukej Ardit Gjebrea dhe bashkeshortja e tij kur nuk ishin akoma te famshem


Ardit Gjebra eshte nje nga moderatoret me te suksesshem dhe me te dashur per publikun qe e ndjek prej vitesh.

Karrieren e tij Arditi e nisi si kengetar per disa vite te cilat ishin te sukseshme ndersa tani e shohim shpesh ne television si nje moderator.

Ai gjithashtu eshte nje familjar shume i perkushtuar dhe nje baba i shkelqyer. Arditi ka nje familje te mrekullueshme dhe dy femije, nje vajze e nje djale.

Per moderatorin dhe bashkeshorten e tij, dim shume pak por mendojme se te gjithe jeni kurioze te shikoni se si Arditi dhe Anila jane dukur ne rini. Ne foton e cila qarkullon ne rrjete sociale ata shfaqen te rinje ne moshe dhe nje cift shume i bukur.

Leave a Reply