Ja kush është vajza më e urryer nga publiku në Përputhën


Perputhen ka qene tema e diskutimit kohet e fundit per shkak te njerezve te ndryshem qe konkurrojne aty.

Sigurisht qe publiku ndahet ne pjese krijon pelqimet dhe antipatite per cdo individ qe shikon ne ekran.

Jane vendosur fotot e vajzave qe momentalisht jane ne Perputhen: Antonela, Ana, Lediana, Sindi, Jasmin dhe Sara ku eshte drejtuar pyeta: Cila eshte vajza me e urryer?

Mes qindra komentesh ajo qe vihej re ishte pikerisht emri i Sindit si vajza me antipatike e ekranit.

Kjo vjen si pasoje e sherrit me Julianin ku dhe Sindi u largua nga studio pasi ai e krahasoi me vajin e Borshit.

Nga vajza “nuse per shtepi” per nje fragment Sindi u kthye ne te urryeren e publikut.

Pas Sindit ishte emri i Antoneles per te cilen publiku shprehet se eshte shume fallco dhe nuk u pelqen aspak.

Pasi dhe Antonela eshte ngaterruar ne trekendeshin me Mevlanin dhe Ledianen te cilit nuk po i japin dot zgjidhje.

Sigurisht qe pati dhe nga ata komentues te cilet shprehen te irrituar dhe nuk pelqejne asnje nga vajzat dhe madje as emisionin./kryefjala

Leave a Reply