“Isha хheloze рër рuthjen me Sarën”, Antonela bën kërkeѕën e рapritur për Atdheun


Atdheu është rikthyer në Për’puthen për një përballje me Antonelën, me të cilën pati një përplasje pasi zbuloi se kishin një puthje jashtë programit.

Atdheu tha se e bëri publike pas akuzave që i bënte Antonela në studio ndërsa ajo i tha se ishin të nxitura nga puthja me Sarën. Në përfundim të sqarimit, Antonela kërkoi që të rikthehej Atdheu në program ndërsa pritet të merret një vendim.
Atdheu: Edhe deklaratën kur e bëra, e dija që do dal i pabesë dhe legen, por krenaria u lodh nga ofendimet e tua si në prapaskenë, si në skenë.

Dhe kur isha me C0vid, më shajte në studio dhe nuk më le i qetë të kthehesha. Ajo më acaroi mua.
Antonela: Normal që e kam thënë se isha xheloze se ishe puthur me Sarën.
Atdheu: Pse e mbajte?
Antonela: Pse nuk e dalloje ti?
Atdheu: Jo.

Antonela: Të lutem.
Atdheu: Pse nuk e the publikisht?
Antonela: Prisja ta thoja në takim.
“Po më vjen keq se s’doja të dilja ashtu. Më kanë ngelur ca gjëra peng, më ngeli peng që nuk e bëra një takim me ty,” tha Atdheu./Top Channel

Leave a Reply