Injorim dhe ironi mes dy moderatoreve të njohura të ‘Top Channel’ Luana Vjollcës dhe Arbana Osmanit, çfare ndodhi mes tyre?(Foto)


E shtuna në Top Channel prej kohësh tashme është e Luana Vjollcës dhe Arbana Osmanit. Pas mbarimit të “Shiko kush luan”, nis transmetimin në “prime time” emisioni “Dua të të bëj të lumtur”.

Luana Vjollca e cila pas mbarimit të emisionit vendosi të largohet për disa ditë pushime por mesa duket që tani e mori malli për të shtunën e saj dhe nuk ngurron të pyesë fansat nëse edhe atyre i mungon “Shiko kush Luan”.

Në këtë postim të sajin ka shkruar njëra nga vajzat e stafit të Luanës nëse duhet të postojë promon e emisionit. Komenti i Arbanës nuk mund të kalonte pa u vënë re. Pas pak minutash është pikërisht ajo që do të jetë në transmetim në Top Channel dhe i shkruan: “Postoje”!

Për të treguar që promoja që duhej postuar sot është ajo e “Dua të të bëj të lumtur”. Pak “ironi” mes vajzash në këtë të shtunë ku emisionet e dy prej figurave të Top Channel i lanë stafetën njëri -tjetrit.

Leave a Reply