Ia mori Andit? Atdheu dhe Jaѕmina kaрen në momente intime dhe bëjnë lëmѕh rrjetin (VIDEO)


Atdheu është rikthyer në “Përputhen” në puntatën e djeshme dhe siç pritej ujrat filluan të trazohen.

Por një video e publikuar së fundmi në rrjet tregon afrimitetin e tij fizik me Jasminën në prapaskenat e emisionit.

Duke ditur se Jasmina dhe Andi po konsiderohen çdo ditë e më shumë si çifti i “Përputhen”, kjo nuk pritej aspak nga Atdheu i cili është miku më I ngushtë i Andit aty brenda.

Për më tepër Andi është deklaruar vetëm për Jasminën në emision dhe kjo e fundit nuk ka nguruar t’i jap herë pas here puthje në buzë të cilat pas kësaj videoje po vihen në dyshim.

Presim reagimin e secilit prej këtij trekëndëshi më të fundit të programit./albeu.com/

Leave a Reply