I verbri kërkon një punë, gjesti i Atdheut na emocionoi të gjithëve (video)


Pak me pare ish konkurrenti i Perputhen Atdhe Xharravina ka publikuar ne Instagramin e tij nje video shume prekese.

Eshte historia e nje 43 vjecari te verber se bashku me bashkeshorten e tij, i cili kerkon nje pune per te rregulluar gjendjen e tij ekonomike si dhe nje shtepi nese do te jete mundesia.

Nje rrefim vertet i dhimbshem te jetes se tyre, te cilet Atdheu ka vendosur ti ndihmoje. Ai eshte duke bere nje Giveaway per familjen Demiri ku me parate qe do te mblidhen do tu dhurohen atyre per tu kthyer serish buzeqeshjen.

Atdheu eshte i pari nga gjithe konkurrentet i cili ka ndermarre kete nisme shume te vecante. Giveaway nuk mund te behet vetem per te fituar vete sic ndodh rendom, por mund te lumturoni edhe dike tjeter. Ja merrni shembull nga Atdheu!

Leave a Reply