I tha që ëѕhtë e ѕhëmtuar, vajza e Arjola Demirit e lë ndjekëѕеn me giѕht në gojë

Aktorja shumë e dashur për publikun, Arjola Demiri ka ndarë në rrjete sociale një mesazh negativ nga një ndjekës.

“Si ka mundësi që i ke vajzat kaq të shëmtuara dhe nuk të kanë ngjarë hiç”, i kanë shkruar aktores dhe gjejeni çfarë? Ajo ia ka treguar mesazhin të bijës dhe Alesia “e ka lënë me gisht në gojë”.

“Kush të pyeti? Tjetër: Nuk jam pasqyra jote. Nuk e di kush je ti. Më fal por ke nevojë për ndihmë! Gjëja më e bukur tek njerëzit është truri i tyre dhe unë e kam një, kam edhe pamjen e jashtme. I kam të dyja kështu që mirupafshim”, i është kundërpërgjigjur ajo.

Leave a Reply