“I mora këIyshë, i rrita e iu dhashë me pi, tash jan bo qen”. Atdheu bën deklaratën e fortë dhe suImon hapur/Pamje

Atdheu u rikthye sërish në programin “Për’Puthen”. Mirëpo ardhja e tij ka pasur polemika, sidomos nga Blerimi dhe Riniani, të cilët ishin dy djemtë të fokusuar ndaj Antonelës.

Së fundmi Antonela dhe Atdheu zhvilluan një takim romanik ku Blerimi nuk qëndroi pa reaguar. Tashmë Atdheu ka bërë një postim në rrjete sociale

“I mora këIyshë, i rrita, u përkujdesa për ta. Ju dhashë me pi, ju dhashë gjithçka. Tash janë bo qen, janë rrit e shofin me m’hangër. Qenushat e vegjël.”- shkruan ai në postim, pa u zgjatur më tepër dhe pa përmendur emra konkretë.

Por me kë e ka? Mbetet për tu parë.

Leave a Reply