I madhi Sinan Vllasaliu feston datëlindjen sot, vitet për të janë thjesht numra


Sinan Vllasaliu sot feston ditëlindjen e 58-të. Teoria se vitet janë veç numra, vlenë shumë edhe për Sinanin. Ai vazhdon të jetë i ri me shpirtin artistik dhe hitet e tij ndër vite.

Sinan Vllasaliu është një nga këngëtarët e rrallë të estradës që gëzon simpatinë e të gjitha gjeneratave. Origjinaliteti dhe krijimi i muzikës së mirëfilltë e ka bërë atë tejet të dashur për publikun.

Vllasaliu është një nga të rrallët e estradës që për dekadën e katërt është në top më të kërkuarit e publikut shqiptar.

Leave a Reply