I dolën të palarat me Sarën dhe Jaminën në plazh/ Atdheu jep lajmin; U shërova nga K0VIDi


Konkurrenti i programit ka njoftuar ndjekësit e tij. Përmes një postimi në profilin e tij në Instagram, Atdheu shkroi se ka dalë negativ.

Ai siç duket i është gëzuar këtij fakti pasi që statusin e tij e ka shoqëruar më batutë. “Më në fund negativ edhe unë. Shumë e vështirë që një njeri kaq pozitiv sa unë të bëhej negativ. Shumë faleminderit për mbështetjen tuaj, Shihemi shpejt”, ka shkruar Atdheu.

Ndryshe, protagonisti i ‘Përputhen’ ka munguar disa ditë në emision pasi u aludua se është infektuar me Covid

Leave a Reply