I bën lëmsh të gjithë, Antonela me Atdheun në Milano!


Antonela dhe Atdheu po arrijnë të trullosin mendjen e të gjithëve me veprimet e tyre.

Ata kanë kërkuar nga produksioni të kenë edhe një takim, në mënyrë që të arrihet një ‘paqe’ mes tyre pas debateve të ashpëra,Dyshja publikuan imazhe teksa treguan se kanë zgjedhur Milanon si destinacion për pushim.

Ka kohë që ka pasur thashetheme që janë çift, mirëpo kësaj radhe i vunë pikën./Indeksonline/

Leave a Reply