I ati hu mbi jetën nga С0VID/ Çiljeta prek me fjalët: Më dhe çdo gjë në jetë, të рaktën të realizova ëndrrën për…


Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga, ka reaguar pas ndarjes nga jeta të të atit, i cili hu mbi betejën me ko ronavr isuin.

Me një postim në Instagram, ku ka postuar një foto të të atit, Çiljeta prek me fjalët, ndërsa thotë se ai i dha çdo gjë në jetë.I ati humbi jetën nga CO VID/ Çiljeta prek me fjalët: Më

Ajo shkruan se të paktën i realizoi ëndrrën e madhe që i ati kishte për t’u bërë gjysh, duke thënë se në ditët e fundit të jetë, kur sëmu ndja u rëndua, ai reagonte vetëm kur këngëtarja i përmendte emrin e të birit.

Po ashtu ajo nuk kursen as falënderimet për stafin e spitalit “Shefqet Ndroqi”, ku ishte shtruar babai i saj.I ati hu mbi jetën nga CO VID/ Çiljeta prek me fjalët: Më

Postimi i plotë:

O zemra ime ti, qe dhe nje liber te shkruaj per ty nuk mbarojne fjalet cfare njeriu ke qene ti dhe cfare babai shembullor… Kurre s’me ka munguar asgje qe femije, vetem fale teje. Me dhe cdo gje ne jete, e mbaj mend si tani kur me coje ne kurs anglishteje e italishteje qe femije, kur me coje ne kursin e notit e ne cdo vend tjeter ku kisha une deshire.

Me mbeshtete ne cdo gje hap timin ne jete, te drejte apo te gabuar, per mua ke qene babai ideal dhe jam krenare qe kam mbartur nga ty virtytet me te mira: dashamiresine dhe zemren e bardhe. Te pakten endrren time me te madhe e realizova, te bera gjysh o zemra ime ti, qe vetem kur te permendja Fernandon reagoje. Inshallah ALLAHU ta ka ruajtur nje vend te mire ne Xhenet afer Profetit tone MUHAMED. Te dua pergjithmone babush!

E falenderoj pa fund te gjithe e ekipin e mjekeve infermjereve te spitalit “Shefqet Ndroqi” bashke me Prof.Perlatin per te gjithe perkushtimin qe treguan deri ne frymen e fundit sdo ta harroj kurr humanizmin tuaj, por cfar esht e shkruar eshte e shkruar

Leave a Reply