Humbi të Atin në të njëjtën ditë që u bë Nënë, Arbenita flet për herë të parë

Modelja e njohur Arbenita Ismajli ka humbur të atin në të njëjtën ditë që u bë nënë për herë të parë. Lajmin e bëri të ditur motra e saj Almedina, me anë të një postimi në rrjete sociale.

Babai i tyre po Iuft0nte prej ditësh me K0r0nav1rusin, mirëpo fatkeqësisht nuk e ka fituar dot be-tejën. Së fundmi, Arbenita ka reaguar për herë të parë rreth lajmit të hidhur.

Ajo ka ndarë një foto të të atit në Instastory, krahas së cilës ka shkruar: “U preftë në paqe babai im! E bekoftë Zoti me një vend në parajsë! Ti do të jesh gjithmonë në mendjen time. Ju lutem të gjithëve, gjithmonë thuajuni të dashurve tuaj se i doni dhe përqafojini gjithmonë, nuk do ta dini kurrë se kur do të shkojnë”.

Leave a Reply