Horoskopi Javor Parashikimet nga 22 deri më 28 Shkurt 2021


DASHI:
Po vijnë ditë kaotike. Disa mund të fillojnë nga e para. Nesër hëna do të jetë disonante. Priten ngadalësimet në punë.

DEMI:
Momente të forta agjitacioni. Diskutime në punë. Nesër gjendja astrologjike do të përmirësohet. Por do të përjetoni momente delikate në punë.

BINJAKËT:
Hëna ndodhet në një aspekt të shkëlqyeshëm. Ndryshime të këndshme në punë. Një ofertë speciale po vjen nesër. Energji të mira, për të shfrytëzuar.

GAFORRJA:
Puna e punonjësve të thjeshtë do të favorizohet. Nesër Hëna do të futet në shenjën tuaj. Marrëdhëniet me të tjerët do të jenë premtuese.

LUANI:
Jeni nën presion. Preferohen punimet krijuese. Mos i nënvlerësoni takimet nesër. Do të kenë shumë shpenzime, për të cilat duhet të tregoni kujdes.

VIRGJËRESHA:
Bëni kujdes në marrëdhëniet familjare. Nuk keni pse ta teproni në punë. Kontraste në dashuri priten gjatë ditës së nesërme. Ju pret një projekt i gjatë për të punuar.

PESHORJA:
Hëna dhe Venusi janë të rëndësishme. Një ide e mirë nuk duhet të hidhet poshtë. Nesër pritet që të nënshtroheni për diçka. Koha për të reflektuar në punë.

AKREPI:
Më mirë të veproni me kujdes. Priten një mbrëmje e nënshtruar. Më mirë është që të harroni të kaluarën gjatë ditës së nesërme. Projekte të reja pune gjatë rrugës.

SHIGJETARI:
Hëna është në opozitë. Së shpejti mund të bëni një zgjedhje vendimtare në punë. Nesër Jupiteri dhe Saturni do të jenë në favorin tuaj. Perspektiva të mira profesionale.

BRICJAPI:
Më mirë të sqaroheni me disa kolegë. Mbrëmja do të jetë e zymtë. Por nesër do të keni ndjenja shumë të rëndësishme për të jetuar. Mundohuni të bëni diçka argëtuese.

UJORI:
Hëna favorizon marrëdhëniet tuaja. Nuk bëhet fjalë për sukses personal. Përballjet e preferuara do të rezervohen për nesër. Do të ndiheni mirë dhe po ashtu energjikë.

PESHQIT:
Mund të zgjidhni një problem sentimental. Energjitë janë në rritje. Nesër do të keni takime premtuese. Priten marrëveshje të mira gjatë rrugës.

Leave a Reply