Horoskopi Javor, nga 15 deri 21 Shkurt 2021


Dashi
Kjo javë ju fton të flisni vetëm nëse është e nevojshme: kur mendoni se keni të drejtë dhe kur mendoni se keni forcën për të thënë gjëra, gjërat i bëni shpejt dhe pa menduar. Nëse javën e kaluar ka pasur shqetësime në dashuri në disa momente nuk është rasti të këmbëngulni. Lajme të mira në punë.

Demi
Nga e enjtja, Marsi hyri në shenjë dhe kjo do të jetë më e dobishme për ju dhe projektet që keni në mendje gjatë kësaj jave. Disa situata janë në një pikë kthese. Nëse keni punuar mirë në të kaluarën, mund të mendoni të bëni diçka tani, por edhe të bëni një pushim të gjatë. Takimet dhe marrëdhëniet në përgjithësi janë të favorizuara: ata që janë vetëm duhet të mendojnë për një jetë më argëtuese, më të këndshme pranë një personi po aq interesant.

Binjakët
Ky nuk është një muaj ideal për dashuritë e reja. Qielli mbetet shumë i qetë për ata që tashmë kanë një histori, e cila gjithsesi nuk zgjon më shumë emocione. Duhet konsideruar se ka pasur disa faktorë të jashtëm që kanë rrezikuar qetësinë tuaj, dhe jo vetëm në dashuri. E fundit, por jo më pak e rëndësishmja, kishte probleme biznesi dhe financiare, madje edhe ligjore për disa. Kjo është java e rimëkëmbjes.

Gaforrja
Kjo pjesë e dytë e shkurtit ndihmon në përforcimin e situatave të caktuara, ndihmon për të gjetur një marrëveshje. Pastaj nga 10 Marsi, Urani kthehet i favorshëm. Është e qartë se para kësaj diçka duhet të sqarohet në dashuri, por Afërdita në kundërshtim gjithashtu mund të pengojë dëshirën për të thënë të vërtetën. Kush është vetëm tani për tani vëzhgon, por nuk vepron.

Luani
Këtë javë Horoskopi i Paolo Fox thotë se është një periudhë fuqie falë Hënës e cila do të jetë në shenjë nga e hëna. Projektet tuaja janë mjaft të rëndësishme por disa mund të mos bien dakord. Gjatë kësaj kohe, bëhuni gati për një lloj luftimi, sulmi frontal, dikush madje mund të përpiqet t’ju ndalojë. Ekziston mundësia e harrimit të një historie të trishtuar nga e kaluara. Dëshira për të dashur gjithashtu kthehet.

Virgjëresha
Sa më shumë që të ecim përpara në këtë 2021, aq më shumë siguri do të keni derisa të kurorëzoni një ideal të madh ose një ëndërr të vogël deri në fund të vitit. Ky është një horoskop i mirë për çiftet që mund të dëshirojnë të kenë një fëmijë. Ata që kanë dhënë kaq shumë dashuri dhe kanë fituar pak, tani do të kërkojnë diçka në këmbim. Komplikimet e janarit duken pjesërisht të kapërcyera, por ka ende disa probleme të vogla fizike për t’u kaluar.

Peshorja
Shumë herë ju keni ndjenjën e veçantë të luftës në një mjedis të njerëzve të cilët jo vetëm që nuk janë të saktë, por edhe të paqartë. Ju keni disa ekspozime këto ditë, por gjithashtu mund të akuzoheni për diçka që nuk e keni bërë. Argumentet në dashuri duhet të shmangen, veçanërisht nëse ka ndonjë konkurrencë në marr-dhënie.

Akrepi
Në jetë, puna nuk ju mjafton, dashuria është gjithashtu shumë e rëndësishme dhe takimet e kësaj periudhe janë interesante. Kjo javë ndihmon në rikuperimin e një qetësie të brendshme, lajme në funksion të një të ardhme më të mirë. Dhe do të jetë edhe më e rëndësishme ta bësh këtë nga Marsi, kur Urani do të sjellë ndryshime profesionale dhe drejtime të reja të dëshiruara ose të imponuara nga fati.

Shigjetari
Me këta yje mund të vendosni vërtet se çfarë të bëni. Ju sigurisht nuk jeni njerëz që vendosni kufij, që ndalen sepse ndiejnë se nuk janë në lartësinë e duhur, se nuk janë të moshuar, se nuk kanë më besim. Një projekt i ri më në fund mund të ngrihet. Deri në maj do të vendoset një rrugë e re në karrierë, ndoshta me ndihmën e një personi që mund të bëjë diçka për ju.

Bricjapi
Isshtë një javë e mbushur me diskutime. Mundohuni të bëni diçka ndryshe, mos u lodhni dhe shmangni ndërlikimet. Në këtë ditë, reflektoni mirë në ato kushte që janë gjithashtu në një nivel sentimental: do të jetë shumë e rëndësishme të përcaktoni një marrëdhënie dashurie. Kini kujdes nga lidhjet me njerëzit që janë shumë larg, mbase edhe për arsye pune.

Ujori
Miqësitë e lindura kohët e fundit nuk duhet të hidhen poshtë, marrëdhëniet që janë përsëri të rëndësishme këto ditë nuk duhet të merren lehtë. Ajo që ka lindur tani do të zhvillohet nga Marsi e tutje. Ata që tashmë kanë një histori të mirë do ta forcojnë atë. Sigurisht, mund të themi se shumë janë ende të pavendosur dhe se në dashuri kishte më shumë pasiguri sesa siguri, por mund të filloni të shpresoni përsëri për një të ardhme më të mirë.

Peshqit
Në këtë kohë, çdo ndjenjë do të shprehet lirshëm. Asgjë nuk qëndron në rrugën e dashurisë: yjet janë në anën tuaj me një Venus të favorshëm, ndërsa zemrat e vetmuara do të fillojnë të shikojnë përreth. Konfuzioni mbretëron i lartë, por emocionet nuk mungojnë.

Leave a Reply