Horoskopi Javor, 1 deri në 7 Mars 2021


Dashi
Kjo javë do të hapet me kombinimin astral të Venusit dhe Hënës i cili do t’ju bëjë shumë të ndjeshëm ndaj afeksionit. Në dashuri, nga ana tjetër, kushtojini vëmendje marrëdhënieve konkrete, por më pak të vrullshme. Kohë e mirë në punë.

Demi
Këtë javë, dashuria do të favorizohet gjatë fundjavës, duke filluar të Premten me Venusin që hyn në shenjë. Ju do të tregoni dashuri me gjeste konkrete dhe do të jeni shumë posesivë ndaj partnerit tuaj.

Binjakët
Hëna në shenjë në fillim të javës do t’ju ​​bëjë më pak të dashur dhe racionaliteti do të mbizotërojë mbi emocionet. Për këtë arsye do të jeni edhe shumë nervozë në punë. Mundohuni të relaksoheni pak.

Gaforrja
Horoskopi i Paolo Fox tregon se kjo javë do të jetë një javë kushtuar dashurisë me Venusin në shenjën që do t’ju bëjë të dashur dhe të pasionuar. Hëna në shenjë të Enjten do të garantojë momente të mrekullueshme dashurie në shtëpi. Në punë, ndaloni përtacinë.

Luani
Horoskopi i Paolo Fox thotë se kjo javë do të hapet me Hënën në shenjën që do të prodhojë një ndikim të gëzuar dhe shumë ambicioz. Sensi juaj i humorit do të jetë shumë i fortë tashmë nga e hëna dhe do të jeni në gjendje të shkëlqeni në punë. Kushtojini vëmendje disa situatave sentimentale që janë pak të tensionuara.

Virgjëresha
Këtë javë Venusi do të marrë një pozicion të favorshëm dhe sensualiteti do të shënohet. Kini kujdes që të mos jeni grindavecë si çift: mos u merrni me mendime të tepruara.

Peshorja
Horoskopi i Paolo Fox specifikon se këtë javë do të jeni shumë i dashur dhe i shoqërueshëm falë ndikimit të Hënës. Por gjërat do të ndryshojnë gjatë fundjavës. Mërkuri, përveç lajmeve premtuese në fushën e dashurisë, do ju bëjë edhe më komunikues në punë.

Akrepi
Këtë javë do të jeni gati të jepni më të mirën nga ju: do të jeni i kthjellët dhe i përqendruar dhe në punë do të jepni më të mirën tuaj. Në dashuri, pozicioni i ri i Mërkurit mund t’ju ​​mbyllë në një komunikim konstruktiv si për ju si çift ashtu edhe për beqarët.

Shigjtari
Java që do të fillojë do të jetë pak e papritur në lidhje me ndjenjat për shkak të Hënës në opozitë e cila mund të krijojë një bllok emocional që është e vështirë të kapërcehet. Në punë gjithçka po shkon mirë.

Bricjapi
Java që do të fillojë do t’ju sjellë disa probleme për të përballuar, por falë yjeve të favorshëm, ju do të kapërceni gjithçka në një mënyrë të shkëlqyeshme. Në dashuri, përpiquni të mos kapeni në dyshime dhe xhelozi. Oferta të mira që do të përfundojnë me sukses.

Ujori
Këtë javë Hëna te Binjakë do t’ju garantojë një mënyrë më ironike dhe të kontrolluar të dashurisë. Mërkuri në shenjë do ju japë një mënyrë më të lirë dhe më intuitive të dashurisë.

Peshqit
Gjatë kësaj jave Mërkuri do të kalojë tek Ujori por gjithmonë mund të mbështeteni tek Venusi i cili do të ketë një ndikim pozitiv tek ju. Në dashuri do të përjetoni një pasion pa kufij ndërsa në punë është koha të zgjeroni rrethin e bashkëpunimeve.

Leave a Reply