Horoskopi Ditor për Ditën e Mërkurë 10 Mars 2021


Dashi
Në dashuri, ju nuk e dini në cilën mënyrë të shkoni dhe çfarë zgjedhjesh të bëni. Ata që jetojnë së bashku mund të përjetojnë një pranverë për t’u vendosur në momentin e fundit. Këshilla është që të mos hiqni dorë nga asnjë rrugë.

Demi
Këto janë ditë për t’u shfrytëzuar, edhe nëse flasim për një periudhë disi të veçantë për paratë. Në këto kohë, do të nevojitet kujdes më i madh në investime dhe shpenzime.

Binjakët
Hëna është në anën e kundërt, por kjo nuk ndikon në trendin e përgjithshëm të situatave sepse gjithmonë mbetet në një periudhë pozitive. Mos lejoni që të ndikoheni nga disa momente nervozizmi, nuk do të ndihmonte.

Gaforrja
Horoskopi i Paolo Fox tregon se do të përjetoni një ndryshim të rëndësishëm. Deri në fund të muajit nuk do të keni më Saturnin përballë, disi situata do të kthehet në normalitet si nga ana e ndjenjave ashtu edhe nga puna.

Luani
Horoskopi i Paolo Fox sinjalizon se vazhdimi i kësaj jave do të jetë shumë i rëndësishëm për shumicën prej jush. Kjo do të jetë një pranverë vendimtare si në dashuri ashtu edhe në aspektin e punës.

Virgjëresha
Është e nevojshme që ju të bëni një pastrim nga pikëpamja e dashurisë dhe punës. Përfitoni nga dita e nesërme dhe ata që do të vijnë për të kuptuar se cilat do të jenë hapat e ardhshëm.

Peshorja
Ka të ngjarë të jetë një muaj i mendimeve të vogla ose të pavendosmërive. Ata që hoqën dorë nga gjithçka disa vjet më parë do të jenë në gjendje të mbështeten në një rimëkëmbje pothuajse të papritur.

Akrepi
Lodhja është aty por shërimi është afër cepit. Ata që nuk kanë pasur kënaqësi ose që madje janë dashur të përballen me një problem, do ta shohin situatën të ndryshojë edhe nëse kjo do të ndodhë ngadalë.

Shigjetari
Në dashuri, regjistri dhe qëndrimi kanë ndryshuar. Nga ata që kanë thënë mjaft për ata që kanë humbur kohë ose në disa raste kanë tradhtuar, do të jenë në gjendje të përjetojnë një fillim të ri.

Bricjapi
Horoskopi i Paolo Fox ju tregon se nëse është e mundur përpiquni të mbani nën kontroll tensionet. Gjatë muajve të fundit ka pasur shumë probleme për tu përballur, por thjesht tërhiquni së bashku dhe do të kapërceni çdo problem.

Ujori
Kontraste të vogla në punë ku do të dëshironit të mbyllni bashkëpunime që nuk ju japin rezultat. Këshilla nuk duhet të ndikohet nga pengesat.

Peshqit
Nga nesër do të ketë një situatë të tensionuar edhe sepse shumë gjëra janë gati të ndryshojnë. Nga tani deri në fund të muajit mund të ketë lajme si në dashuri ashtu edhe në punë.

Leave a Reply