Horoskopi Ditor për Ditën e Martë 13 Prill 2021


DASHI
Keni një marrëdhënie me kaq shumë delikatesë? Të martën do të ketë një pikë kthese vendimtare. Sa i përket punës, një rezultat i mirë mund të vijë, veçanërisht për ata që janë të vetë-punësuar dhe kanë luftuar për ca kohë.

DEMI
Sipas horoskopit të nesërm të Paolo Fox, do të jetë e lehtë të marrësh rezultate. Hëna do të jetë në hapësirën tënde zodiakale: deri të shtunën do të jesh në një gjendje besimi. Sa për punën, lajmet e mira do të vijnë brenda pak ditësh.

BINJAKËT
Ditët në vijim do të jenë pozitive për dashurinë. Sidoqoftë, ata që janë lodhur nga një histori më në fund mund ta mbyllin atë dhe do të kërkojnë diçka të re. Puna: lajmet e mira nuk mund të përjashtohen. Kur? Ditët e 15 dhe 16 Prillit janë premtuese.

GAFORRJA
Mos u jepni shumë rëndësi historive që ju bëjnë të vuani. Sa i përket punës, tendencat e muajve të fundit kanë qenë të pasigurta, por kjo periudhë është e dobishme për projektet e ardhshme.

LUANI
Përpiquni të qëndroni të qetë. Pjesa e dytë e muajit do t’i vërë në vështirësi marrëdhëniet romantike. Sa i përket punës, këto ditë do të duhet të keni kujdes nga provokimet.

VIRGJËRESHA
Hëna në orët e ardhshme do të jetë e favorshme: nëse nuk do të kishte kohë për dashuri, do të jeni në gjendje të kuptoni se si të shëroheni. Në vendet e punës ku nevojitet miratimi ligjor, do të duhet më shumë përpjekje.

PESHORJA
Do të jetë një ditë premtuese për ndjenjat, mos harroni se Afërdita nuk do të jetë më kundër jush. Sa i përket punës, nëse ju kërkojnë të bëni diçka të re, mos e kundërshtoni menjëherë; do të duhet të zgjidhni një çështje ligjore.

AKREPI
Hëna është kundër jush: shenja juaj do të vuajë nga ulje dhe ngritje, ndoshta gjysma e dytë e prillit do të jetë e nënshtrua për ju. Sa i përket punës, do të ndjeni se i jeni kushtuar shumë, por kërkojnë vëmendje edhe çështjet ligjore.

SHIGJETARI
Takimet e reja mund të sjellin dashuri të reja. Kur bëhet fjalë për punë, më shumë se një prej jush mund të jetë duke menduar për një ndryshim. Pritet një revolucion për disa prej jush.

BRICJAPI
I dashur Bricjap, (13 Prilli) do të jetë në gjendje t’ju japë energji të mirë. Hëna do të jetë në shenjën tuaj. Sa i përket punës, ata që kanë biznesin e tyre do të jenë në gjendje të fillojnë përsëri me supozime të tjera: gjërat po ndryshojnë.

UJORI
Sipas horoskopit të nesërm të Paolo Fox, përpiquni të shmangni ndërlikimet edhe në këtë ditë. Nuk do të jetë e lehtë pasi Hëna do të jetë disonante. Sa i përket punës, një ngjarje e paparashikuar mund të krijojë probleme në minutën e fundit.

PESHQIT
Hëna do të jetë në favorin tuaj, ndërsa nga data 15 do të jetë kundër: nëse duhet të bëni një kërkesë ose një propozim është më mirë të veproni menjëherë. Sa i përket punës, dikush do të lëvizë për ju ose indirekt dhe kjo do t’ju favorizojë: ditë pozitive.

Leave a Reply