Horoskopi Ditor për Ditën e Hënë 1 Mars 2021


Dashi
Po kaloni një kohë të vështirë dhe doni të merrni konfirmim ose përgjigje. Mos insistoni shumë përndryshe rrezikoni ta bëni gjendjen tuaj edhe më të komplikuar dhe të vështirë.

Demi
Gjatë kësaj kohe mund të jetë më e përshtatshme të bëni një pushim për të reflektuar. Tani është e mundur të fillosh të mendosh për të ardhmen falë edhe ofertave dhe mundësive të reja.

Binjakët
Këto janë ditë të diskutueshme dhe të luhatshme, ju jeni të shqetësuar dhe në disa raste as nuk e dini pse. Por kini kujdes, mos i fajësoni ata që nuk meritojnë të trajtohen ashpër.

Gaforrja
Horoskopi i Paolo Fox tregon se duhet t’i kushtoni vëmendje gjysmës së dytë të marsit kur mund të jetë e nevojshme të përpiqeni të merrni më shumë garanci për të ardhmen tuaj

Luani
Horoskopi i Paolo Fox sinjalizon se pranvera është një nga stinët tuaja të forcës, ka një rikuperim të mirë fizik dhe gjeni energji të shkëlqyeshme. Në punë, mund të vijnë mundësi të mira dhe së fundmi pas disa zhgënjimeve dhe kushteve të pafavorshme.

Virgjëresha
Gjendja juaj astrologjike përmirësohet. Javët e fundit kanë qenë të vështira, ato kanë krijuar disa hutime dhe ngadalësime që ju kanë shkaktuar shumë stres. Në dashuri, mund të jetë e nevojshme të keni një qëndrim tolerant dhe të durueshëm ndaj atyre që kanë qenë pranë jush për një kohë të gjatë dhe nuk mund të kuptojnë arsyet tuaja.

Peshorja
Horoskopi i Paolo Fox specifikon që duhet të sillni në të ardhmen tuaj vetëm njerëz dhe situata për të cilat jeni të sigurt. Është e kotë të investoni kohë dhe energji për t’u përpjekur t’i bëni të tjerët të lumtur, përpiquni të jeni edhe pak më të sinqertë me veten tuaj.

Akrepi
Ju mahnit misteri. Ju jeni një shenjë shumë e thellë dhe e zhytur në mendime. Kjo është edhe arsyeja pse ju jeni në gjendje të keni një vizion të plotë të gjërave dhe gjithmonë të gjeni anën pozitive edhe në situatat më të komplikuara.

Shigjetari
Javët e fundit kanë qenë të trazuara dhe të diskutueshme. Ju keni qenë shumë i ashpër ndaj atyre që abuzuan me durimin tuaj. Sot mund të keni akoma gjëra për të thënë.

Bricjapi
Horoskopi i Paolo Fox ju tregon se ka propozime që duhet t’i vlerësoni, nuk përjashtohet që të jeni të detyruar të bëni zgjedhje vendimtare, të bëni shkurtime që nuk do t’ju ​​lënë indiferentë.

Ujori
Ju jeni shpirtra të lirë dhe gjithashtu për këtë arsye duhet pak kohë për të lënë rrugën e vjetër për t’u përfshirë në kontekste të reja. Sidoqoftë, ajo që duhet të bëhet tani është të ndjekësh një ëndërr, por edhe të përpiqesh të bësh zgjedhje ekonomikisht të efektshme.

Peshqit
Hëna është në aspektin disonant, dhe gjithashtu për këtë arsye mund t’ju duhet të merreni me disa vonesa. Ju madje mund të punoni në zgjidhjen e një problemi në punë ose afrimin me dikë ose marrjen e një angazhimi për të ardhmen.

Leave a Reply