Horoskopi Ditor për Ditën e Enjte 25 Mars 2021


Dashi
Të shumtë janë personat e kësaj shenjë që kanë kaluar një periudhë të vështirë, dhe tani ka ardhur koha që të merrni masa. Në punë ka mundësi të mira. Kthesat përfundimtare për proceset gjyqësore dhe çështjet ligjore janë afër.

Demi
Lidhjet me Bricjapin dhe Demin janë interesante. Mund të merrni lajme të papritura në dashuri! Çështjet e punës do të zgjidhen shumë shpejt.

Binjakët
Ditë e favorshme për ata që nuk kanë besuar në dashuri! Malli për një dashuri kalimtare ose të qëndrueshme mund të ndikojë shumë. Në punë mund të bëni një kërkesë këtë ditë.

Gaforrja
Këto ditë gjërat nuk shkojnë siç ju dëshironi. Disa planetë si Venusi i kundërt ju bëjnë të kujdesshëm, ndoshta edhe argumentues. Në punë keni thënë gjithçka që keni menduar: tani do të duhet të angazhoheni për të bërë pushtime të reja.

Luani
Hëna është ende në shenjën tuaj, çiftet që kanë qenë bashkë për disa kohë tani mund të kalojnë momente të mira. Në punën e fundit ka pasur shumë polemika, nuk është koha për të bërë investime të reja, por ju mund të filloni të mendoni për të.

Virgjëresha
Nga tani deri në fund të muajit, mundësi të mira Në dashuri. Nuk do të mungojnë mundësitë në punë, për fat të keq mbeten probleme të lidhura me të kaluarën.

Peshorja
Krizat zakonisht nuk lindin papritmas, nëse duhet të flisni me një person, bëjeni atë. Në punë është e nevojshme të distancoheni nga ata që duan t’ju dëmtojnë: Jupiteri dhe Saturni janë të favorshëm.

Akrepi
Është një ditë e diskutueshme, duhet të keni vëmendje ndaj polemikave të tepërta në dashuri. Në punë do të ketë detyra të reja dhe të rëndësishme. Është një moment shumë pozitiv.

Shigjetari
Këto dy ditë janë pozitive: nuk do të mungojë dëshira për të ecur përpara. Në punë, pavarësisht nga vështirësitë, në horizont ka lajme të mira.

Bricjapi
Ne po i afrohemi një periudhe të rëndësishme, megjithatë çiftet duhet të jenë të kujdesshëm. Në punë, mos filloni projekte që mund të bëhen problem.

Ujori
Hëna në opozitë nuk ndihmon, përkundrazi gjeneron kontraste! Në punë do të jetë më mirë t’i kushtoni vëmendje shpenzimeve. Mos harroni që disa planete i keni në anën e kundërt, dhe mund t’iu pengojnë në lëvizje.

Peshqit
Nëse lind një histori, mos e lini të kalojë pa e vënë re. Keni nevojë për mbështetje morale ose pajtim. Në punë, lini të kalojnë këto orë, kontrolloni çdo kontakt.

Leave a Reply