Habit Fifi, muzika nuk është ëndrra e saj, këngëtarja e njohur shprehet ndryshe në rrjetet sociale


Fifi është një ndër personazhet më të dashur të showbizzit shqiptar. Ajo ka arritur të “pushtojë” tregun muzikor me zërin e saj të veçantë dhe thjeshtësinë që e karakterizon.

Megjithëse një këngëtare shumë e suksesshme, Fifi ka treguar se ka patur një dëshirë për t’u bërë aktore.

Gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit në Instagram, teksa njëri prej tyre e ka pyetur nëse do të interpretojë në një film, ajo është shprehur: “Është një nga ëndrrat e mia më të mëdha”.

Leave a Reply