Gruaja poston foton me beben e ѕaj por njerëzit e shajnë: Më thonë je bërë si loрë por mua më рëlqen vetja


Kur nëna e re Demi-Louise Bailey postoi një foto ku po i jepte gj i vajzës së saj tre muajshe, ajo u habit nga komentet.

23-vjeçarja nuk ishte e përgatitur për k riti kat që i dolën përpara, veçanërisht pasi e gjithë kjo bazohej në pamjen e saj

Demi-Louise, nga Essex, ngrihet çdo ditë në 5 të mëngjesit për të bërë make-up-in e saj, për të bërë kaçurrela flokët, si dhe për veshur bukur por njerëzit nuk e pëlqejnë pasi ajo ka disa kilogramë më tepër seç duhet. “Më thonë që jam e sh ënd oshë”, tha Demi.

Burimi:The Sun/ Përktheu dhe Përshtati: Revista Ora

Leave a Reply