‘Gruaja ime të ka fikѕim’, Atdheu tregon kërkeѕën e çmendur të një burri


Konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xharavina ishte i ftuar së fundmi në emisionin “Glamour Zone”, ku gjatë intervistës rrëfeu një moment të sikletshëm që i ka ndodhur pas famës.

“Ishte një çift, në moshë të mesme. Burri vjen e më kërkon të bëjmë foto. Pranova. Dhe më tha: ‘Jo me mua, me gruan se të ka fiksim’. Ai përdori term të gabuar, se e pashë që i iku zëri kur e tha.

Më pas më kërkoi falje dhe më tha që gruaja e tij më ka parë në televizor dhe më pëlqen si personazh, por mua më iku fytyra”, tregoi Atdheu.

Leave a Reply