Gruaja e Gaz Pajës hu mb njeriun e zemrës, prek me fjalët: Bëre shumë për mua, jam kaq shumë e triѕhtuar


Bashkëshortja e Gaz Pajës, Ira Seferi ka hu mbur një njeri shumë të shtrenjtë të familjes. Gjyshi i saj është ndarë nga jeta dhe lajmin e hidhur e ka bërë të ditur me anë të një postimi në rrjete sociale.

Ira ka publikuar një foto krah gjyshit në Instagram, krahas së cilës ka shprehur tris htimin e madh për ikjen e tij.

“Gjysh, kaq e trishtuar per ikjen tende! Je njeriu me cilesite me te mira qe kam njohur, fisnik, i zgjuar, i dashur…Faleminderit per cdo gje qe ke bere per mua dhe te gjithe! Keshillat e tua do t’i kem gjithmone me vete. S’te thashe dot sa krenare jam per nje gjysh si ti…U prefte ne paqe shpriti yt”, ka shkruar ajo.

Leave a Reply