Grim аѕрak ne fytyre/ Keѕhtu duket Alketa Vejsiu krejteѕisht origjinale dhe pa pike makeupi ne fytyre


Alketa Vejsiu eshte nje nder moderatoret me te dashura dhe me te preferuara nga nje publik i gjere dhe nje audience e madhe e huaj , shqiptare qe jetojne jashte vendit.

Moderatorja e dashur Alketa eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh ndan foto nga jeta e saj private , rutina e perditshme, dhe nga moderimi i emisionit e puntatat ne ‘Love Story’.

Edhe pse eshte shume aktive, dhe gjithashtu s’duhet harruar qe eshte dhe nje mama perfekte, e dy femijeve , nje djali dhe nje vajze, nuk e kemi pare ndonjehere te ndaje foto, ku shfaqet krejt natyrale.

Kete here, Alketa, ne rrjetin social instagram, zgjodhi te ndaje disa foto nga jeta e saj private, se si duket brenda shtepise se saj, pa makeup dhe pa pike grimi ne fytyre.

Ne fotot qe Alketa zgjodhi te ndaje duket krejtesisht natyrale dhe pa pike grimi ne fytyre, veshur ne kostumin sportiv ne ngjyre te kuqe, shkelqen me pak fjale.

Leave a Reply